All Posts in Category: Laatste nieuws

Nieuwe trainingstijden seizoen 2017-2018

Mwr ingang van 29 augustus 2017 zijn de groepen en trainingstijden als volgt ingedeeld:

Dag Tijd Groep
Maandag 20.00 – 21.30 Jeugd A (vanaf groene band),  Junioren en senioren Taekwon-do
Dinsdag 18.30 – 20.00 Alle jeugd t/m 14 jaar Taekwon-do
Dinsdag 20.30 – 21.30 Fitness, Conditie & Combat Training (Dekker’s Defense)
Zaterdag 10.00 – 12.00 Alle bovenstaande groepen Taekwon-do

1x per  maand Demotraining en Kadertraining Taekwon-do, dag en tijd wordt nog bekend gemaakt

LET OP: op maandag en dinsdag is de groepsindeling op leeftijd en niet op gradatie!

 

Lees verder ›

Bekendmaking TS.Dekker Selectie WK, en uitreiking Dan-certificaten.

Vanochtend heeft TS.Dekker maar liefst 2 activiteiten in vreugde uit kunnen voeren.

1. De 1ste Dan Certificaten van Kayleigh Belemansh en Tini TG Traag zijn aan beide dames met veel plezier uitgereikt .

2. De TS.Dekker (WK / Worldcup) Selectie bekend gemaakt.

Hierbij de namen van de selectieleden. Ook zijn er foto toegevoegd van de uitreiking van het Dan Certificaat, selectieleden, trainers en reguliere trainingsfoto’s.

TS.Dekker Selectielid:

Dangraadhouders:

Atmane Qoubbanee, 3de Dan Jolijn Ijsco Ijsco, 1ste Dan Kayleigh Belemansans, 1ste Dan en Lizzy van Wanrooijoij, 1ste Dan

Kubgraadhouders:

Max Van Brunschot, 1ste Kub, Dinand Verhoeven, 3de Kub Areeb Abbas Ashraf, 3de Kub Linda Beekmansns, 3de Kub, Tillia Marouche, 3de Kub, en Bryan Marien, 3de Kub.

Jenthe Herbers, 5de Kub, Loubna Driouch, 5de Kub , Lucas Punt, 5de Kub en Nabil Qoubbane, 5de Kub.

Corne Beekmans 6de Kub.

Trainers / Coach WK Selectie.

Aäron Dekker, 1ste Kub, Jolijn Ijsco van Eijsden, 1ste Dan, Kevin van Weert, 1ste Dan, Atmane Qoubbane, 3de Dan en Sabum Ad Dekker, 6de Dan.

Op de foto(s) ontbreken Kevin van Weert, Trainer Coach en selectieleden Lizzy van Wanrooij en Jenthe Herbers.

Tevens wordt er op de Zaterdagochtend ook door de overige TS.Dekker leden flink getraind in de 2de Zaal, naast de Dojang. De trainingen staan dan vaak in het teken van Tuls, Zelfverdediging, Breektesten, Sparring, Conditie en overige. Deze onderdelen maken tevens deel uit van de jaarlijkse examens.

Deze trainingen worden verzorg door Dangraadhouders en assistenten o.b.v. Stanley Portier, 2de Dan, Tini TG Traag, 1ste Dan, Andrew Portier, 2de Dan, Raymond Verberkd Verberk, 1ste Kub, Ralph Dikmanss 1ste Kub, Alex van Vreede 2de Kub en Ritger Traag Traag, 2de Dan.

Wij wensen iedereen heel veel succes met zijn / haar plekje in het WK team en benoeming tot selectielid.

Namens het WSC.

Taekwon,

Sabum Ad.2017-02-11 15.08.412017-02-11 15.08.532017-02-11 15.09.442017-02-11 15.09.492017-02-11 15.10.002017-02-11 15.10.282017-02-11 15.10.472017-02-11 15.10.522017-02-11 15.10.572017-02-11 15.11.012017-02-11 15.11.072017-02-11 15.11.112017-02-11 15.11.342017-02-11 15.11.382017-02-11 15.11.542017-02-11 15.12.022017-02-11 15.12.102017-02-11 15.12.172017-02-11 15.12.202017-02-11 15.12.292017-02-11 15.12.332017-02-11 15.12.472017-02-11 15.13.082017-02-11 15.13.162017-02-11 15.13.302017-02-11 15.13.392017-02-11 15.13.482017-02-11 15.13.582017-02-11 15.14.062017-02-11 15.14.242017-02-11 15.14.302017-02-11 15.14.472017-02-11 15.15.472017-02-11 15.15.502017-02-11 15.15.532017-02-11 15.15.582017-02-11 15.16.032017-02-11 15.16.102017-02-11 15.16.322017-02-11 15.16.412017-02-11 15.16.542017-02-11 15.17.042017-02-11 15.17.11

Lees verder ›